آموزش های ویدیویی رایگان برنامه نویسی و وب

آموزش زبان انگلیسی با اپلیکیشن های موبایل

0

این روز ها آموزش یادگیری زبان انگلیسی جزو کار هاییست که هر فرد حتما باید انجام داده تا بتواند با دنیایی که در آن زندگی می کنیم ارتباط برقرار نماید.خواندن اخبار و مقالات روز ٬ فراگیری دانش های جدید مانند یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی در حوزه آی تی و بسیاری از موارد مشابه نیازمند زبان انگلیسی نسبتا قدرتمند است.این روز ها حتی برای تماشای سریال های روز دنیا هم نیاز به زبان انگلیسی دارید تا از دیگر دوستان و آشنایان خود عقب نمانید.بنابراین تصمیم بر آن گرفتیم در طی مطلبی ۳ اپلیکیشن برتر موبایل برای آموزش زبان انگلیسی را در مطلبی برای شما لیست کنیم.

اپلیکیشن های موبایل یادگیری زبان انگلیسی

مسلما زبان انگلیسی تنها پر طرفدار برای یادگیری نمی باشد اما از آنجایی که بسیاری از مطالب حوزه آی تی و یا سریال های روز دنیا به این زبان نگارش می شوند و صحبت می کنند بنابراین تصمیم گرفتیم که تنها اپلیکیشن هایی که برای یادگیری زبان انگلیسی می باشند را معرفی نماییم.

۱. FluentU ( آموزش آسان زبان انگلیسی با فیلم )

آموزش زبان انگلیسی
یادگیری آسان زبان انگلیسی با اپلیکیشن Fluentu

اپلیکیشن Fluentu به دلیل استفاده از ویدئو های واقعی و روز دنیا به گزینه شماره یک این روز ها برای آموزش زبان انگلیسی تبدیل شده است.در کنار ویدئو های واقعی ٬ شما می توانید با گوش دادن به موسیقی های انتخاب شده و موجود درون اپلیکیشن نیز به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازید.

یکی از بهترین امکانات اپلیکیشن Fluentu ٬ استفاده کردن از کلماتی که تا کنون فرا گرفته اید است.بر اساس کلماتی که در طول دوره آموزش زبان انگلیسی خود در این اپلیکیشن یاد میگیرید ٬ ویدئو های متفاوتی مشاهده می کنید.

۲. Rosetta Stone ( آموزش زبان انگلیسی )

آموزش زبان انگلیسی با اپلیکیشن Rosetta Stone
اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی Rosetta Stone

اگر در گذشته نیز به دنبال یادگیری زبان انگلیسی بوده باشید ٬ مسلما روش Rosetta Stone ٬ روشی نام آشنا برایتان خواهد بود.

تقریبا همه روش های یادگیری زبان ٬ اقدام برای آموزش زبان انگلیسی به زبان محلی شما می کنند.به عنوان مثال اگر فرانسوی باشید و قصد یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید ٬ در روش های دیگر ٬ زبان انگلیسی را با توضیحات فرانسوی می آموزید.اما در روش آموزش Rosetta Stone ٬ شما زبان انگلیسی را با زبان انگلیسی فرا می گیرید و به همین دلیل می توان آن روش را به عنوان یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به شمار آورد.

۳. Duolingo ( آموزش زبان انگلیسی )

آموزش زبان انگلیسی با اپلیکیشن Duolingo
آموزش یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن Duolingo

اپلیکیشن Duolingo یکی از اولین و نام آشنا ترین اپلیکیشن های زمینه یادگیری زبان های خارجی است.در اوایلی که این اپلیکیشن معرفی شد ٬ تعداد دانلود های بالای آن نشان از رضایت کاربران داشته و به همین دلیل هنوز هم به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری آسان زبان انگلیسی شناخته می شود.

آیا صرفا نصب یک اپلیکیشن برای آموزش زبان انگلیسی کافی است؟

پاسخ این سوال مسلما نه خواهد بود! یادگیری هر چیزی زمان و تعهد خود را می طلبد. پس نباید انتظار داشته باشید تنها دو روز پس از نصب یک اپلیکیشن برای یادگیری زبان ٬ تبدیل به باراک اوباما شوید.شاید شاید شاید بتوانید در نهایت بعد از دو روز بتوانید تبدیل به یکی از رییس جمهور های نام آشنایی که به انگلیسی تبریک سال نو را به همه مردم انگلیسی زبان میفرستد شوید.

پس اگر واقعا قصد آموزش زبان انگلیسی را دارید ٬ در کنار نصب اپلیکیشن ها و تعهد به استفاده مداوم از آنها ٬ فیلم و سریال های زبان انگلیسی را تماشا نمایید.گوش دادن به موسیقی نیز می تواند به شما در تقویت زبان انگلیسی کمک بسزایی نماید. و نکته آخر اینکه هرگز خواندن هرگونه نوشته انگلیسی را فراموش نکنید.

در صورتی که در دانلود کردن این اپلیکیشن ها از گوگل پلی مشکل دارید ٬ مطلب آموزش دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی را به شما توصیه میکنیم.

در صورتی که در گذشته از این اپلیکیشن ها استفاده کردید و تاثیر مثبت و یا منفی را مشاهده کرده اید ٬ با دیگر کاربران در قسمت کامنت ها در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.